Další z řady slavností Zažít Břevnov jinak se konala v sobotu 21. září. Od oběda do noci mohli návštěvníci vidět a slyšet koncerty, divadelní a taneční vystoupení, dětskou módní přehlídku, ukázky japonských bojových umění, břevnovský hiphop i balkánské rytmy.  Po setmění jsme promítali dokumentární film o jednom pražském vnitrobloku a večer zakončil hospodský country punk Sketa syn. 

P1350174

 Na fotografie z akce se podívejte se fotogalerii.

 

 

 

 

Při soutěži v břevnovském štrůdlování se ukázalo, že nejlepší závin se peče v Tejnce: z Tejnky jsou obě vítězky v katogorii slaný i sladký štrůdl.

Seznámili jsme návštěvníky s břevnovskými kauzami a chystanými projekty (v dohledné době je dáme i na tyto webové stránky).Návštěvníci označovali na mapě Břevnova oblíbená i neoblíbená místa a psali, co se jim na Břevnově líbí a nelíbí. Vše bude použito na veřejné besedě o budoucnosti Břevnova, která se bude konat v říjnu. 

O občerstvení se postaral bar Marjánka, Kafe Kuzebauch, kuchařské studio Šelma v kuchyni a farma Na Kajetánce.

Velký úspěch měly dílny: děti vyráběly větrníky, ze šicí dílny si odnášely nové sukně, hrály deskové hry a tančily afircké tance.

Nezapomínalo se ani na sport: ping-pongový stůl neosiřel ani na chvíli, ale hlavní sportovní událostí byl závod v běhu do schodů. Soutěžilo se v kategorii děti a dospělí, vítězka dětské kategorie si odnesla lego, vítěz kategorie dospělých (opět z Tejnky!) získal dárkový balíček od Strahovského pivovaru.

 

logo zbj malé

 

 

 

 

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@