Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Další z řady tejnkovských tanečních večerů se konal ve čtvrtek 19. dubna od 19 hodin v Kulturním domě Bílá Hora. V příjemném prostředí zrekontruovaného kulturního domu, zvaného dříve Kulturáček nebo také Fíčko,  jsme se sešli již před měsícem, a protože se nám tam líbilo, rádi jsme akci zopakovali. Tentokrát hrála kapela OLDY´S ROCKENROLL JAMES SESSION. Kromě tance a povídání se sousedy jsme slavili hned několikery narozeniny členů Tejnky.

A3 tejnkovska tancovacka duben

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@