Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Chodíme kolem nich denně, někdy tam i nakoupíme.... Proč podnikají právě na Bělohorské a jak se jim zde daří? Rozhodli jsme se, že blíže představíme některé podnikatele a živnostníky z naší čtvrti. Rozhovory připravil Marek Šálek při příležitosti slavnosti Zažít Břevnov jinak (září 2017). 

Greek life - Z Peloponésu přes Ukrajinu do Břevnova

Galerie Nativ - I dospělí si mohou hrát

Cesta domů - Máme pro vás překvapení. Zatím tajné.

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@