Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Od pondělí 4. 12. si mohou Břevnováci pochutnávat na nejlepší zmrzlině v Praze. Vyhlášená zmrzlinárna Angelato otevřela pobočku na Bělohorské 50 u zastávky tramvají Marjánka. Tejnkaři testovali zmrzlinu v předvečer otevření a můžeme potvrdit, že je skvělá. V nabídce jsou i méně známé druhy: rakytníková, kaštanová, mascarpone, skořicová, mangová, kokosová, čokoládová s chilli, slaný karamel... Ke zmrzlině se podává skvělá káva a časem přibude i dopolední snídaňové menu. Jsme rádi, že si Zlatko, Biljana a Bojan vybrali Břevnov  jako třetí místo pro svůj vyhlášený podnik. 

angelatoangelato pavlikangelato deti

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@