Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Kdy: v neděli 6. října od 16.00 hodin 

Zveme na architektonickou  procházku po zajímavých místech Břevnova. Procházka se zaměří na významné stavby a malebná zákoutí v okolí Bělohorské a Patočkovy ulice. Návštěvníci budou seznámeni i se současnými záměry, plánovanými pro okolí Malovanky. Břevnovem provází architekti Daniela Čapek a Michal Volf.

Procházka se uskuteční v rámci Dne architektury a je zdarma. Sraz účastníků je před hotelem Pyramida.

Na procházku navazuje v 18.30 beseda se zpěvákem a architektem Pavlem Bobkem a koncert skupiny Povětroň v klubu Kaštan. Vstupné na besedu a koncert je 60 Kč.

Více na www.mvolf.com

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@