Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Kdy: Ve středu 9. října od 17.30 v základní škole Marjánka

Beseda se zástupci Magistrátu hlavního města Prahy, Úřadu městské části Prahy 6, Technickou správou komunikací a dalšími institucemi se uskuteční v rámci projektu "Praha pro lidi". Více na www.prahaprolidi.cz 

Účast potvrdili: Tomáš Hudeček, primátor Hlavního města Prahy, Vladimír Kadlec, technická správa komunikací, Jan Heroudek, odbor dopravních agend Magistrát hlavního města Praha. Pozváni jsou také zástupci vedení Městské části Praha 6 a zástupce Dopravního podniku.

Na již vznesené připomínky ke konkrétním místům či problémům,týkajícím se Bělohorské, se můžete podívat na www.lepsimisto.cz. Své připomínky můžete samozřejmě vznést i na místě. Organizátoři (Agora) slibují i zábavu a hru. Rozdělíme se do několika týmů, a každý bude mít možnost zanést do slepé mapy své návrhy a připomínky.

pozvanka debata

 

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@