Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

V sobotu 21. září se konal další ročník sousedské slavnosti Zažít Břevnov jinak. Také letos byl pořadatelem Spolek Pro Břevnov ve spolupráci s dalšími břevnovskými spolky. Před budovou polikliniky čekaly na návštěvníky koncerty, divadlo, soutěže pro děti i dospělé, na programu byla také výprava na střechu polikliniky, společné foto nebo informace o kauzách, které hýbou naší čtvrtí. Chybět nesměl tradiční běh do schodů, soutěž Břevnovský voříšek nebo klání o nejlepší pomazánku. Slavnost jsme zakončili společným sázením stromu. Bylo to krásné!

knizky

kytka

kostas 2pomazankavorsekstrom

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@