Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Chodíme kolem nich denně, někdy tam i nakoupíme.... Proč podnikají právě na Bělohorské a jak se jim zde daří? Rozhodli jsme se, že blíže představíme některé podnikatele a živnostníky z naší čtvrti. Rozhovory s účastníky slavnosti Zažít Břevnov jinak připravil Marek Šálek. Rozhovor se zobrazí po rozkliknutí titulku.

Greek life - Z Peloponésu přes Ukrajinu do Břevnova

greek life mensi

 

 

 

 

 

 

Galerie Nativ - I dospělí si mohou hrát

 1

 

 

 

 

Cesta domů - Máme pro vás překvapení. Zatím tajné.

Marketa Cabelova

 

 

 

.

 

 

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@